| ThePinkWorld a întrebat:

Heyyy! Am auzit ca la kaufland are ondulator cu 20 lei. el de fapt este 40 lei dar este reducere, intrebarea este daca intr-adevar costa atat si daca mai este valabila reducerea?

Răspuns Câştigător
| Katoky a răspuns:

Buna!
Deci dupa parerea mea care s-a adeverti de multe ori acest ondulator e la reducere deoarece are vreo problema (arde paul)
Uite aici un ondulator mai bun si ceva despre el :
neverspoiledenough.blogspot.com/.../ondulatorul-remington-pe...‎
Si daca esti multumita de el dupa cum vezi uite de aici il poti comanda:
www.remington-style.ro › Aparate de coafat › Ondulatoare de par‎
Te pup!

1 răspuns:
| mihaelaalol a răspuns:

Nu incerca sa iti cumperi caci o sa iti arda parul.crede-ma,eu am avut de 80 lei si mi s-a ars...