| DeeDeeDenna a întrebat:

Heyyyykiss! La sfarsitul saptamanii sunt invitata la un majorat si nu am idee cu ce as putea sa ma imbrac worried Ma puteti ajuta? big grin "Sa port o pereche de jeansi?! Sau o rochita cu volanase? thinking"

Răspuns Câştigător
| loveinshadow a răspuns:

Eu as lua o rochita cu volanase si cu niste sandalute dragute(fie ca sunt cu toc sau joase) sau cu niste pantofi cu toc decupati in fata sau cu niste balerini simpatici. Dar daca vrei jeansi iti poti lua fiindca nu sunt iesiti din comun dar neaparat sa'i porti cu incaltari cu toc ca sa nu para comun.

3 răspunsuri:
| stweety10 a răspuns:

O pereche de jeansi cu un maieut decoltat si elegant si o pereche de pantofi cu toc. Sau cum ai zis tu o rochita cu volanase cu o pereche de sandalute cu toc. Sau o fustita tutu neagra cu un maieu alb mulat putin decoltat si o pereche de pantofiori.

| euI a răspuns:

Avand in vedere ca inca e vara e cald etc ai putea purta rochita cu volanase niste sandalute dragute. ceva accesorii mai mari

| RmetsysT a răspuns:

Eu mereu prefer o pereche de jeansi si un top dragut :d