| ralucaralu a întrebat:

Imi place sa port sacou, dar nu stiu cum as putea sa il port la scoala. Am vazut sacouri purtate cu helanci si mi-au placut. Da-ti-mi si mie niste idei cu imagini va rog.Eu ma imbrac destul de simplu.Caut poze cu tinute formate din sacou si helanca(si jeansi). Ma puteti ajuta?

2 răspunsuri:
| inna a răspuns:

Http://www.mayra.ro/moda/trendsetter/1-sacou-5-tinute/?page=3

Nu trebuie neaparat sa-l porti cu helanca si jeans.Fii inventiva! :)

| Millis a răspuns:

Poi daca iti place sa porti sacaou te-as sfatui sa i asortezi cu niste jeansi stramti pe picior. o pereche de tenesi. [ nu conteaza culoarea preferabil negri] si un tricou [preferabil alb sau culori deshise] Fundabatting eyelashes?