| deearrr a întrebat:

Hi! Cine stie,ce fel de blond are Lora in clipul Capu' sus? de la ce gama, ce nuanta? pls si eu vreau! DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Este blond cenusiu intens.
Te pup!

5 răspunsuri:
| PVAAVU a răspuns:

Tu esti chio(a)r(a)? Are parul blond deschis.

| deearrr explică (pentru PVAAVU):

Nu sunt chioara,sunt foarte multe nuante de blond,(vad ca are blond deschis dar poate avea diverse reflexii si nuante spre cenusiu,miere, pai, etc) din game foarte variate, asa ca nu te baga in seama aiurea, incult-o/ori incult...

| PVAAVU a răspuns (pentru deearrr):

Aha,deci doar voi fetele raspundeti la intrebarile astea, ca doar voi le aveti cu vopsitul parului.Bine,nu ma bag in treburile fetelor cand vine vorba de asa ceva, chiar daca si baietii pot face asta.

| lumy4u a răspuns:

Wella 12.11 blond cenusiu intens! funda? big grin

| patriiiii89 a răspuns:

Cel mai bine e sa te duci la coafor, unde iti arata catalogul cu nuante. Succes! funda?