| Dixiclart a întrebat:

Hi!

Dati'mi si mie niste statusuri de diva... funda +voot
va rogggggg mersi

Răspuns Câştigător
| DeeDeeD a răspuns:

Poftim:*: Funda? :
~Hai Uita-te La Mn K Mereu Imi Merge Bn…Hai Uita-te Incoace.Nu`s Figuri De La Versace, Nici Arfe Originale, Ci Doar Fitze Mondiale
~Sunt fata de pus in rama, nu ca orice panarama
~Cea care il mananca pe tati de bani, e pustoaica lui de 14 ani (in loc de 14 pui cati ani ai tu)
~Iti sa bine doar cu mine!
~Sunt o fata cu finete, invidiata de multe zdrente
~Mersul ei de scena… Te baga in dilema… Vorbeste ca O profesoara… cu un cuvant te baga`n Boala… pozeaza pozitii proprii… iar voi TARFELOR dati Copy!
~sunt fetita talentata din revista decupata de fufe invidiata de zdrente copiata
~[♥]Dacaa`sunt subiect d Barfa`Tu cretinoo esti oo tarfa`[♥"
~sunt smechera si versata de baieti sunt adorata
~sunt o diva printre stele, imi bat joc ca am putere
~Iubeste-o, nu`mi pasa! Pastreaz`o de tot…iar pe mine, priveshte’ma si linge’te pe bot.
~Intre noi era chimie, acum e matematica, imi faci numai probleme!
~Iubirea este sa dai ocazia cuiva sa te distruga si sa ai incredere ca nu o va face.
~Cand vine vorba de iubire, baby spune`le ca ma ai pe mine
~Fitze, gesturi si tupeu.ai vrea tu talentul meu
~mult prea fina, intre fete sunt regina.se opreste, te ameteste, iti zambeste, ma omoara, ma priveste, se lasa pe spate doar de la jumate, va intrece pe toate"
~mori dupa ea, are... are cu ce, are dintre toate fetele, are balans are stil are haz se misca bine pe toba si bass, ca-o balerina are miscari de felina, intre fete e regina.
~fara Lycra si solar, asta e bronzul natural, Si special pentru tine, DA TU, cea care te uiti la mine, Sunt mult Mai buna sI MUlT maI frumoasa cA tine
~Am corpul de felina, privire si piele fina, ochii de vipera veninoasa, caracter de bruneta norocoasa
~Orice baiat care se respecta, are langa el o bruneta
~Priveste dar nu atinge(pentru baieti)
~Uita. te si baga. ti unghia in gat(pentru fete)
~Am tupeu M-am nascut In ciuda TA Stiu K nu ma Poty Suporta.Merg incet inspir TAL3NT.si STRIG TAREE! in gura MAare copia nu are valoare:X:X""
~
Am talent si mare sTil fata spate si proFil
~Poate nu sunt o prietena buna, dar sunt o dusmanca PERFECTA!
~Imi iubesc prietenii dar dusmanii ii ador pentru ca invidia lor ma face sa fie mereu cu o treapta deasupra lor……:X:X
~Orice baiat care se respecta are langa el o bruneta "
~mult prea fina, intre fete sunt regina.se opreste, te ameteste, iti zambeste, ma omoara, ma priveste, se lasa pe spate doar de la jumate, va intrece pe toate"
~, mori dupa ea, are... are cu ce, are dintre toate fetele, are balans are stil are haz se misca bine pe toba si bass, ca-o balerina are miscari de felina, intre fete e regina.
~fara Lycra si solar, asta e bronzul natural, Si special pentru tine, DA TU, cea care te uiti la mine, Sunt mult Mai buna sI MUlT maI frumoasa cA tine
~Am corpul de felina, privire si piele fina, ochii de vipera veninoasa, caracter de bruneta norocoasa
~N-ai ce spune, spun pe bune, mai bine pune ochii si holbeaza-te ca cu holbatul ramai, priveste cat mai poti
~Am tupeu M-am nascut In ciuda TA Stiu K nu ma Poty Suporta.Merg incet inspir TAL3NT.si STRIG TAREE! in gura MAare copia nu are valoare:X:X""
~Am talent si mare sTil fata spate si proFil
~Am lansath un stil jukr.sa fiu zanik number one:X:X
~Poate nu sunt o prietena buna, dar sunt o dusmanca PERFECTA!
~Imi iubesc prietenii dar dusmanii ii ador pentru ca invidia lor ma face sa fie mereu cu o treapta deasupra lor……:X:X
~Eu traiesc…tu stai. Sunt tot ce tu visezi, tot ce-ti doresti si n-ai!
~Sun o mica vrajitoare, cine ma saruta moare un baiat m. a sarutat, 7 zile a oftat
~Sa nascut pentru tine, si acum sta cu mine, daca iubitul ma inseala si tot la mine se intoarce, inseamna ca eu raman pe viata si u o zdreanta
Uitelove struck

3 răspunsuri:
| DayByDay a răspuns:

Ce ai tu acolo jos, nu e de niciun folos. Ce am eu, e dorit mereu!
Sunt o fetita si sunt foarte cuminte. vorba vine. asa cum vine asa si pleaca.
Daca baietii erau atat de folositori pe cat se cred, nu erau lesbienele.
Sunt atat de cool incat nici nu am nevoie de statusul asta.
Haha, si eu care credeam ca ai ceva mai bun de facut decat sa-mi citesti statusul.
Nu te deranja sa-mi scrii daca n-ai buletin! Nu ma complic cu minori.
Am fite pentru ca imi permit! Ai ceva de obiectat? Asa ziceam si eu!
Sunt fitoasa si mofturoasa dar n-ai ce face, decat sa-mi da-i pace!
Pentru mai multe statusuri cool pentru fete apasa pe butonul mai departe.

Cand ma uit la poza ta imi vine sa sting monitorul. Ba nu, m-am razgandit, imi vine sa scot compu' din priza!
Nu am chef de tine, e chiar asa de greu de priceput?
Ma descurc si fara ajutorul tau. M-am schimbat si de tine nu mai am nevoie nici macar in pat!
Esti frumos si-mi permit sa te-ntorc si pe fata si pe dos! Daca mai comentezi, te-arunc in cos!
Te mai suporti? Eu nu te mai suport! rolling on the floor
Oh doamne, iar tu?
Esti incredibil baietas. incepi sa-mi placi! Orice-ai face doar sa nu te lasi!
Stiu ca sunt cool si stiu ca sunt frumoasa! Alte dume mai ai? Cand ai terminat imi dai un beep. Te pup, pa!
M-am saturat de tine, tu chiar nu te-ai prins. Greu mai esti de cap!
Esti la fel de plin de tine cum e iarba pe-un teren de fotbal. Nu ma refer la terenurile din Romania ca acolo bate vantu'. rolling on the floor
Vai vai vai, aici scrie DND! Tu stii sa citesti?
Hai pa! phbbbbt N-ai tu fata! rolling on the floor

| Weider a răspuns:

"Iesi afara"

| Adfgshg a răspuns:

Nu Exista Un Baiat Care Viseaza Numai Puritate, Sunt Numai Prosti Lepadati de bunele maniere Care Doresc Numai Ce Nu Se Poate Gasi.

Am fost ce nu voi mai fii niciodata! Acum sunt asa cum nimeni nu se asteapta!

Stiu nu sunt perfecta! Am o gramada de defecte. Dar n`am obligat pe nimeni sa ma accepte.

Un look d bad g! rl. O inim@ d goOd chiLd. Eu pot sa fiu ca si tine Oricand. dar tuh qa mine Niciodata.

n-o ai ''tu'' n-o au nici ''alti''.[] e genu de fata care nu se baga in relati[:X]!

E genu' de fată care ştie ce vrea dar nu o să ştii niciodata ce e în inima sa.

Stai Cuminte.Tzine minte Ca te Fac doar din Cuvinte! N`am Rabdare Gura Moale.Nu ma Pune La`Incercare.

E atata de schimbata! Exact cum ai zis tu ca nu o sa fie niciodata.

Dau Rime corecte` Te ard l sentimente`Ti se pare un miraj -eu iti spun ca n-ai curaj, intra`n anturaj, dar oricum` fac ce fac si te scot din peisaj.

. Educata de destin Simt mult Arat putin Eo nu ma`ntrec cu nimeni si nu port alta fata Sunt succese care ma`njosesc Si infrangeri care ma inaltza.

Esti raspunzator pentru cum se-mbraca, motivul pentru care ar iesii noaptea pe strada, tu influentezi felul in care se poarta, ca tot ce face e pentru ca tie sa-ti placa.

Ea nu tine cont de moda o arde cum simte
Ea se imbraca cu stil iar stilul ei nu minte
Ea nu vorbeste atunci cand trebuie sa asculte
Ea nu renunta atunci cand problemele sunt multe
Ea nu crede in zvonuri, ea stie cum sunt
Ma place pentru caracter nu pentru ca eu cant
Ea adora iarba eu o ador scoate o foita
Din cannabis o sa'i fac ce'a mai sexy coronita
Si daca as fi la puscarie fara a ezita
Sigur Barbie ar fi singura piesa care m'ar vizita!

Aici e v0rba d stil trebuie s ai sex-appeal s stii ce faci, nu te lasa c0ndusa tine mereu capul sus calca`i in picioare doar asa vei fi maree`!

Spui ca e pustoaica si nu-ti place asa, dar asa cum e ea ti-a furat inima. Cat vrei tu sa pari de gigolo cand ii vezi ochishorii iti piere chefu` de`a face misto...

Sper sa te ajute :*