| anonim_4396 a întrebat:

Hi, de unde imi pot comanda haine de vara? Am cautat peste tot dar nu am gasit nici un site.

3 răspunsuri:
| effect a răspuns:

Www.maxine.ro e un site ok :D

| Innovation a răspuns:

Pai uite niste site-uri aici:
www.Maxine.ro(dar sa stii ca sa-ar putea sa aiba preturi putin scumpe)
www.PeTocuri.ro(acesta nu este site de cumparat haine dar ti-l dau pentru a mai vedea niste frumusete la haine si niste fashion)
www.Miniprix.ro(aici sunt haine de cumparat destul de accesibile la pret)
www.Fanfashion.ro(aici este un site tot pentru cumparat haine si si aici sunt preturi accesibile)