| εʟεпα a întrebat:

Hi! Numai la baieti se pune papion? La fete, nu?

Răspuns Câştigător
| Doo a răspuns:

Pai traditional, nu.Dar papionul la rochie, sacou chiar skinny jeans si tenisi arata foarte bine.E un accesoriu foarte stilat

12 răspunsuri:
| marianraz23 a răspuns:

Ce papion elena?

| LifeLife a răspuns:

Fetele nu poarta papion, numai baieti poarta.happy

| DEBrown a răspuns:

La fete nu.

| Mihaela_8091 a răspuns:

Eee, ba cum sa nu si inca cum happy

| εʟεпα explică:

Papion laughing

| lplostonyou a răspuns:

Buna Elena,din cate stiu eu papion se pune la costum, tu la ce vrei sa-ti pui papion, la rochie?

| Alexutzaaaaaaaa a răspuns:

Am niste fete in clasa mea care poarta papion si le sta chiar foarte bine se asorteaza cu hainele si nu au cum sa nu poarte fetele poarta si inca cum...:d

| XK a răspuns:

Aaa,pai tu vorbesti de papioane d`alea cum au fetele de la playboy...

| sassy2000 a răspuns:

Cand merg prin liceul scolii mele vad multe fete care poarta papion si le sta chiar foarte bine. Prin urmare, si fetele poarta papion ( parerea mea happy ).

| εʟεпα explică:

@595.Esti penibil frate oh go on.Prin urmare ti-am dat un vot [stupid], Sorry!

| Theea_1027 a răspuns:

Elena, si fetele poarta papion. La o camasa cu pantaloni skinny merge foarte bine.

| parFumat a răspuns:

Se pune si la fete si la baieti, poti gasi cateva modele unisex aici : http://www.papionart.ro