| AntidotDeViseInterzise a întrebat:

fete poarta papion ca am vazut pe un site papion de fete?(scuze categoria)

5 răspunsuri:
| Kasia a răspuns:

Da,fetele poarta papion.eu port papion si mi se pare ceva foarte interesant si hot daca e combinat cu o camasa mai feminina.
cam asa ceva:

http://www.asos.com/......oduct.aspx

| georgiana967 a răspuns:

Da se poarta, il poti purta cu o camasa simpla alba(da nu neaparat)jeansi negri si papionul sa fie rosu..se vede superbig grin

| adelina899 a răspuns:

Da poatra. Am vazut si eu si imi place happy

| Xandr a răspuns:

Se poarta. E in pas cu moda. Chiar am vazut multe prietene ca folosesc acest accesoriu happy

| girlggg a răspuns:

Buna...dupa mine fiecare are stilul lui de exemplu eu, ma imbrac funny, cu multe culori si sunt nebuna dupa veste, daca as avea as purta si eu papion, este dragut si oricum am vazut multe fete care poarta...ori ce ai purta sa nu iti fie rusine ce porti atata timp cat tu te simti bine in hainele tale, sper ca sfatul meu ti-a fost de ajutorwinking