| Melissa91 a întrebat:

Hi.tocmai am primit cadou un body din dantela neagra, pe dedesubt avand material finut rosu, manecile lungi si putin in lateral ramanand transparent.Nu este decoltat deloc, este la baza gatului, deci nu este indecent.Cu ce as putea sa il asortez?

2 răspunsuri:
| ELena30 a răspuns:

Daca spui ca este body, bineinteles ca il porti cu o pereche de blugi. Eu iti recomand unii deschis la culoare, poate chiar unii cu o talie mai inalta. Ia ti niste pantofi cu toc negri si o sa arati superb. Pune ti si un ceas mai special ca sa completezi lookul la perfectie happy Sper ca te am ajutat. Funda?

| flor31 a răspuns:

O fusta rosie cu botine negre