| ZuZiiii a întrebat:

Tocmai mi-am taiat blugii..am vrut sa ii fac mai interesanti..si i-am cam stricat. Cu ce as putea sa lipesc material pe dedesubt. Adica ma gandeam sa lipesc dantela poate arata mai bine.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa-ti cumperi altii.

| ZuZiiii explică (pentru anonim_4396):

Da multumesc de raspuns. Chiar ma ajuta

| anonim_4396 a răspuns (pentru ZuZiiii):

Ce lipitura crezi tu ca ar tine? Sa-i cosi, e altceva. Dar se vede urit. De asta am spus sa-ti cumperi altii.

| ZuZiiii explică (pentru anonim_4396):

Ok, oricum am rezolvat problema. Dar mersi. happy

8 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Cu dantela vor arata nasol, daca i-ai stricat asta e...iti cumperi altii

| teosbeos a răspuns:

In loc sa ''lipesti material'' poti sa le faci tiv mai precis intorci un pic de material de unde ai taiat spre interior si il cosi cu ata de aceeasi culoare astfel incat sa nu se vada, avand gija sa ajunga la aceeasi lungime ambele parti. si nu mai spune ''lipesc material pe dedesubt'' pentru ca trebuie nu sti nimic dar char nimic despre haine ca sa spui asa ceva se pot lipi daca vrei doar imprimeurile dar nici asa nu suna bine, ar fi mai lofic daca ai spune sa cos material, petru ca lipitul se foloseste la colaje. Iar cand ai pus intrebarea trebuia sa pui o poza cu boacana pe care ai facut-o ca sa putem sa-ti dam sfaturi corecte nu la intamplare. Orcum mult noroc si daca nu poti sa rezolvi fara sa-i stici mai tare roaga pe cineva priceput sa te ajute. E mai simplu.

| ZuZiiii explică (pentru teosbeos):

Mersi de sfat. Asa si in primul rand tocmai de aceea am pus intrebarea pentru ca nu stiam ce era de facut. Puteai sa explici frumos ca de asta ai cont pe site sa lamuresti persoanele care nu sunt asa informate ca tine. Si ar fi mai ''LOFIC'' - asa cum spui tu, sa nu mai zici persoanelor ce stiu si ce nu asta e fix problema lor nu vad de ce ar fi a ta.winking

| teosbeos a răspuns (pentru ZuZiiii):

Scuze... m-am gandit ca oricine stie asta. n-am vrut sa fiu rautacioasa, scuze. si acum ca ma uit... char am scris lofic? cand am vazut raspunsul era sa pic de ras, marsi de sezizare.
oricum sper ca ai reusit sa faciceva cu blugi... scuze (tipase mama la mine si eram nervoasa cand am raspuns) n-am citit ce-am scris de 2 ori.ma iertiiiiiiiiiiiii? te log fumos.

| ZuZiiii explică (pentru teosbeos):

Ok, ok. Nu-i nimic tongue