| firstsnow a întrebat:

Hi TPU! am un parfum care miroase bine. problema mea e ca am aruncat cutia si nu mai stiu cum se numeste. daca ma duc le sephora(sau un alt magazin de parfumuri) si ii dau lu tipa care vinde sa miroasa parfumu, imi spune cum se numeste, sau nu?(fara reprosuri)

4 răspunsuri:
| Oxanna a răspuns:

Ba cred ca da, dar ia trimite'mi un mesaj si descrie'mi putin cutiutahappy sunt destul de experimentat la parfumuri:X

| ViseColorate_6532 a răspuns:

Buna :X
Parerea mea este ca ea, fiind vanzatoare la un magazin de parfumuri, ar trebui sa stie fiecare parfum si sa te ajute.
:*

| peacla a răspuns:

Sau ai putea face o poza la sticluta cu telefonul, aparatul d fotofrafiat si sa o pui aici poate recunoaste cineva happy

| oanecorleone a răspuns:

Cred ca mai bine te-ai duce cu sticluta de la parfum sau prin cutie te-ai referit la sticluta?