| Yoooana a întrebat:

Vreau sa'mi cumpar un parfum Gucci, dar nu stiu care miroase bine.Sa nu miroasa tare.Sa miroasa frumos si sa se mentina mult timp.Pareri?

2 răspunsuri:
| danielaxyz a răspuns:

Envy me

| Dydy95 a răspuns:

Fiecare persoana are PH-ul diferit.Adica eu pot sa am un parfum si din cauza ph-ului meu sa miroasa bine pe mine dar pe pielea ta sa miroasa ca un sapun ieftin, sau tu sa ai un parfum care sa miroasa bine pe tine si pe mine sa miroasa ca spirtul.Deci mai bine te duci si il incerci cu mostre ca sa vezi cu miroase. Cel care miroase mai bine pe pielea ta il cumperi.Bafta.