| SweetCheeks22 a întrebat:

Ce machiaj imi recomandati la scoala?

Răspuns Câştigător
| no1cares a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=Q8NCWG3UVuI
vezi ca sunt mai multe in drepta :*
funda?

9 răspunsuri:
| 10011993 a răspuns:

Eu la scoala ma machez astfel: folosesc fond de ten, pudra, denmatograf negru, rimel negru si gloss sau ruj pentru buze in functie de cum am chefbig grin:*

| no1cares a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=Q8NCWG3UVuI
sunt mai multe
in romana sunt filmate
BAFTA!
funda :D

| ziz a răspuns:

Ceva care sa nu se observe prea tare.

poti sa folosesti fard, luciu de buze roz, rimel si pentru fardul de pleoape: un roz mai sters.

Sper ca ti'am fost de ajutor. Fuunda?batting eyelashes

| DulceCandy95 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=34BR9xoE0lg
sunt mai multe acolo.,... fundita?
:D

| anDa a răspuns:

Pentru ten : Te speli bine bine pe fata, apoi aplici o crema hidratanta. Astepti sa intre in piele si aplici fondul de ten ( de preferat fond de ten crema). Putin fard de pleoape in functie de culoarea pielii, daca ai pielea mai alba poti folosi alb. Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intotdeauna se poata ziua si se va purta machiajul natural!

| PufoseniePufoasa a răspuns:

Cred ca ar merge pudra cu care te dai pe obraji(un cafeniu_) si putin negru pan colturi

| frumushik99 a răspuns:

Poate vrei sa fi remarcata la scoala asa ca ti as recomanda un amestec de mov si negru dar nu fff intens si daca nu vrei sa ti se observe tare machiajul ti as recomanda un roz pal cu un maroniu mai deschis