| camiitsu a întrebat:

Hi TPU! eu sunt slaba, la picioare insa la burica am ceva grasime si nu stiu cum sa o dau jos, dar doar grasimea de la abdomen! va rog un sfat! multumes!

5 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Nu poti sa dai jos grasimea doar dintr-un singur loc, ea se arde uniform peste tot ( deci si unde te intereseaza ).

Cardio ( alergat, inot, stepper, etc. ), 4-5 sedinte / saptamana, si o alimentatie de aprox 1500 kcal / zi.

bafta

| Grefă a răspuns:

Alergi. Sau mananci sanatos si fara sucuri/inghetata. Bei multa apa 2l-5l pe zi.

| AnnaKarenina666 a răspuns:

Poți face abdomene și alte exerciții care îți lucrează numai partea unde ai grăsime! Baftă! :*

| Creier a răspuns:

Sunt exercitii pentru abdomen
http://www.youtube.com/watch?v=GZfGnU_LYp0.

| townkat a răspuns:

Da-o jos din psihic, dorinta de a slabi, si o sa aiba fix efectul pe care il doresti