| Tabii. a întrebat:

Http://images2.fanpop.com/......20_400.jpg SI http://farm4.static.flickr.com/3165/2686029238_60cd78125 5.jpg.Imi place foarte mult cum e tunsa si as vrea sa ma tund si eu ca ea doar ca la spate sa fie lung nu scurt. Ce credeti? Arata naspha cu parul lung la spate?

5 răspunsuri:
| mariaw a răspuns:

E o tunsoare asimetrica, filata si putin inscarita. E intr-adevar o tunsoare frumoasa, dar ce o face mai deosebita este culoarea parului si apectul placut al fetzei. Oricum merita sa incerci pentru ca o sa iesi in evidenta in sensul bun al cuv

| kanajambe a răspuns:

E o tunsoare deosebita pentru ca si fata este frumoasa, la parul lung ar atata mai bine, dar depinde de forma fetei tale si trasaturi, specifica detalii, pupici:*

| ΔH a răspuns:

Nu se vad pozele.

| HappyPills a răspuns:

Nu
arata bine si cu par lung si cu par scurt
asta e parerea mea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Yti sata bine si lung < scurt nu prea big grin