| ioana_3024 a întrebat:

Baieti ce preferati o fata tunsa bob (parul scurt) sau o fata cu parul lung?

Am parul lung si as vrea sa ma tund bob. Am nevoie de pareri urgent.

5 răspunsuri:
| Daniel123 a răspuns:

Nu te tunde o fata arata mult mai bine si mai sexy cu parul lung

| DelphhiN a răspuns:

La fete le sta mai bine cu parul lung eu cel putin...raman si m uit mult l fetele care au parul lung pe mine m "atrag" cele cu parul lung.asta e parerea meatongue

| SteauaNordului a răspuns:

Pentru a fi feminina nu iti trebuie neaparat par.
totusi eu prefer parul lung ( stiu nu sunt baiat)
baietilor le place parul mai lung ca sa aiba in ce sa se joace
oricum daca tu vrei asta si te simti bine sau te-ai simti bine cu parul scurt, fa-o
prea putin importanta parerea altora, nu?

| CenturyChild a răspuns:

Ok. Nu sunt baiat dar cred ca depinde de felul in care iti sta tunsoarea. Daca tunsoarea de bob nu- ti se portiveste atunci ramai cu parul lung. Daca crezi ca iti va sta mai bine cu noua tunsoare (analizandu-ti fata etc) si iti place mai mult asa atunci tunde-te bob. Conteaza si cum iti place tiewinking. Sper ca te-am ajutat.

Succes in alegerea tunsorii.

| Gya_8215 a răspuns:

Is in aceeasi situatie. dar sincer am inceput sa cred ca o fata e mai frumoasa cu parul lung... dupa ce te vei plictisi sau dupa ce vei avea o varsta ai sa te tunzi cum vrei. Crede`ma un baiat se uita dupa o fata cu parul lung decat dupa una cu parul scurt gen Cleolaughing