| Ibrahimovic a întrebat:

Http://ro.oriflame.com/products/product?code=15560
Daca imi comand acest parfum de pe acest site, platesc taxa de transport? Cat e taxa de transport pe site-ul celor de la Oriflame?

Răspuns Câştigător
| Etelca a răspuns:

Da, taxa este de 7 lei, indiferent de valoarea comenzii. Oriflame asigura livrarea pachetelor la domiciliu prin firma de curierat rapid TNT Romania. Termenul de livrare a comenzii este intre 24 ore-5 zile. Sper ca ti-am fost de folos, spor la cumparaturi si mult succes!

3 răspunsuri:
| RoyDupuis a răspuns:

Pai incerca sa faci comanda online, inainte de o finaliza (de a-ti da acceptul) iti va spune cat este taxa.

| lindemona a răspuns:

Buna, taxa este de 7 lei, pentru livrare la domiciliu sau gratuit, daca doresti sa se livreze la un punct de colectare (exista o lista cu toate punctele de colectare, cand pui comanda). De asemenea, poti comanda cu 23%-40% mai putin, daca ai comenzi mai mari. POti sa castigi niste banuti in plus, devenind consultant sau iti poti cumpara produse pentru tine la reducere si sa beneficiezi de alte cadouri prin programe de loialitate sau de bun venit.
Daca vrei sa aflii mai multe si sa incerci sa devii consultant, contacteaza-ma pe https://www.facebook.com/lindemonablog
Nu te costa nimic, poti renunta oricand doresti si lucrezi cand ai timp si vrei;)

| mady03 a răspuns:

Sunt consultant oriflame si as putea sa-ti fac niste reduceri extraordinare la niste parfumuri barbatesti. Daca esti interesat anunta-ma la https://www.facebook.com/daniel.mighiu