| auroraa a întrebat:

Http://sstardust.blogspot.com/2011/08/drawings-by-me.htm l va plac desenele mele? sper ca da, :) in primul sunt eu desenata, lasati-va parerile aici sau pe blog... dau funda :)

Răspuns Câştigător
| Bubble13 a răspuns:

Buna. mie imi plac chiar foarte mult. pentru a fi un desen ingenios si simpatic nu trebuie sa atinga perfectiunea sau alte criterii. important este sa ii placa persoanei respective. mie imi plac mult, mai ales cel cu canabig grin

2 răspunsuri:
| smile20000 a răspuns:

Da sunt foarte dragute

| BuBulinutzzaDragutzza a răspuns:

Prima e beton, a dooua e cool, a treia e misto. imi plac mult.