| lovetheyfunny a întrebat:

Http://www.bespecial.ro/Bijuterii/Bratari-Argint-simplu- 16652-p.html
Unde gasesc bratari din astea? va rog am cautat pe toate site. urile posibile si nu am gasit decat pe asta iar aici e stoc 0. ma rog ajutati.ma (daca se poate cu un link care sa ma duca direct la modelul asta)
Nu vreau raspunsuri cu pagini de bijuterii gen cauta aici poate gasesti, vreau ceva concret..multumesc :*

3 răspunsuri:
| RoyDupuis a răspuns:

Nu sunt pe niciun alt site (ca sa te convingi):
https://www.google.ro/......ps?/search

poate doar daca vrei ceva asemanator...
https://www.google.ro/......ps?/search

| Lawliet14 a răspuns:

Borealy.ro dar vezi ca la 43 de lei argintul tau nu e de calitate. Eu am vrut sa cumpar un set de pe un site ca Borealy, nu-i mai retin numele dar era un magazin ca si calitate sub acesta, dar am gasit un set asemanator pe altul (similar cu acest Bestspecial) si semnificativ mai ieftin. Insa acolo se specifica ca materialul este ceva facatura. La fel si aici, eu nu cred ca o bratara de calitate poate costa 43 de lei. Insa probabil ca si la multe alte magazine, ce-i scump nu-i neaparat bun. Si oricum pana in cateva milioane nu vorbim de lucruri de lux.

Cand vezi Best Special sau site-uri asemanatoare, cred ca e vorba de chinezarii. Nu ca nu s-ar face si multe altele in China chiar originale, dar acestea sunt din materiale ieftine (fara calitate). E un fel de marfa de bazar.

| Lawliet14 a răspuns:

Daca ii cumperi bijuterii, sa te pregatesti cu cateva milioane, iar daca nu iti permiti pai atunci sa ii cumperi mai rar si mai bine ii iei o floare de exemplu. :) Exista si multe promotii de sarbatori, reduceri. Bine, nu stiu ce gandire ai tu si ce fel de persoane sunteti voi, ea poate se bucura si asa.

http://www.borealy.ro/......tense.html