| anonim_4396 a întrebat:

Prin august-septembrie o sa implinesc un an de cand sunt imp cu prietenul meu, da stiu ca mai e mult pana atunci :)), deci m-am gandit la un inel pentru ca poarta dar e problema ca daca il iau prea mic sau prea mare, la bratari a fost crima pentru ca nu imi place nimic :)) si am ajuns la lant :D
Deci ce parere aveti http://www.bespecial.ro/......507-p.html

Răspuns Câştigător
luciana
| luciana a răspuns:

As zice ca Nu ai ales bine... un inel. De obicei acesta se da de catre El, cand are de gand ceva si care semnifica ceva, cred ca te cam pripesti alegandu-l Tu. Fa-i alt gen de cadou, de exemplu un Album de arta, sau un Cd pe care si-l dorea mult, un portofel de piele sau o cana ce ai putea sa o personalizezi cu poza lui, sau o frumoasa curea ...Acestea sunt cadourile ce se dau cu ocazia unui eveniment ca al vostru, crede-ma si nu te supara daca Eu vad altfel lucrurile. De fapt este doar parerea mea sincera ce cu drag mi-am exprimat-o, la rugamintea ta. Cu bine, Lucien.

4 răspunsuri:
luciana
| luciana a răspuns:

Da este f. frumos si chiar e potrivit sa stii ca mai sunt si alt gen, sunt o inima sau altceva ce se rupe in doua pentru ca fiecare sa poarte acea jumatate si sa nu fiti despartiti nicicand. Acesta ce mi-l arati este frumos si vad ca si dintr-un material bun, deci de doresti, Acesta sa fie alegerea ta si care sa va aduca numai bine si multa fericire. Cu ganduri alese, Lucien.

| catthshshshs a răspuns:

Nu cred ca este preferabil sa ii iei un inel!
Incearca ceva cosmetice, after-shave, deodorant, parfum.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu ii stiu preferintele, si nu sunt atat de apropiata ca sa ma bag in chestii din astea.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da Luciana e parerea ta, dar as vrea sa stiu parerea despre acest lant, as vrea sa cumpar doua, unu pentru mine si unu pentru el http://www.bespecial.ro/Bijuterii/Pandantive-Argint-cu-d iverse-materiale-2507-p.html