| Anca95 a întrebat:

Http://www.cauti.ro/......72156.html onduleaza bine si parul lung?

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Funcționează și la părul lung dar trebuie să-l finisezi cu un fixativ pentru bucle, părul este mai greu din cauza lungimii.
Pa, pa.

| znstr a răspuns:

Nu am folosit produsele Rowenta, placa sau ondulator, dar eu am ondulator Philips HP4658 si sunt multumita de el, si nici prea scump nu e. L-am luat din Flanco cu 80Lei. Pupici!

| anamar a răspuns:

Buna! Mi-am achizitionat recent ondulatorul rowenta curl activ(de cateva orehappy si sunt foarte multumita de usurinta cu care se manevreaza.Nu stiu cum onduleaza parul lung(am parul de lungime medie) dar te asigur ca este un aparat cu care poti lucra super usor si repede.Eu l-am luat din flanco, tot cu 150 lei, 2 ani garantie.