| 123098lolol a întrebat:

Http://www.google.ro/......tp?/imgres r:10, s:45&biw=1345&bih=555 Pot gasi in romania acest gen de tricou/ blusa sau ce este? Gasesc in Ploiesti sau Bucuresti?

Răspuns Câştigător
| Erika120192 a răspuns:

Hey,
Nu cred ca poti gasi asa ceva laughing cred doar ca este o reclama la tenesi...batting eyelashes dar totusi, cauta (intreaba pe la magazine ) poate gasesti
mult norocwinking!

XoXo

5 răspunsuri:
| αŁз a răspuns:

Sincer Nu Cred:d

| FuunkiiieDoll a răspuns:

Ce interesant este! love struck

| Turquoise a răspuns:

Buna,
Ce tare e laughing
Din cate vad e reclama la Converse, deci cauta la magazinele originale Converse sau la alte magazine care au produse de la Converse.

| dyddyyyx18 a răspuns:

Interesant happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pare un trucaj...nu cred ca e o bluza