| TsSoFoOLiTa a întrebat:

Http://www.naturaplant.ro/......t1379.html Credeti ca functioneaza? Stiti altele asemanatoare care au fost incercate si dau rezultate? Fundita. :x

Răspuns Câştigător
| roxkiss a răspuns:

Pai sa-ti spun direct, e o nebunie totala, ma scuzi dar cinstit nu va functiona, in primele zile ale acestei diete vei slabi poate 2 3 kg dar asta e apa din organism si se va pune la loc in timp de 3 4 zile, iti recomand sa slabesti natural si bine, hai sa te ajut un pic )))
daca vrei sa slabesti fa 1 ora de spor pe zi in decurs de o luna si la asta tebuie sa tii o dieta caci daca nu tii nu vei slabi, dupa sport o ora undeva nu trebuie sa maninci ca sa nu pui musculatura, daca urgent trebuie sa slabesti atunci fa 2 ore de sport! in decurs de o luna de exemplu si incearca sa maninci 1000 / 1200 de kcal pe zi va fi efectul mai rapid ..pai maninca decit o felie micuta de piine pe zi, fara dulciuri, doar o data pe saptamana o buctica de ciocolata, 2 litri de apa pe zi, maninca frucre legume, lactate, esi sa te primbli mai des in parc... cu bicicleta, rolele, nu importa dar fa cit mai multa miscare, iai toata vointa in pumni si puneti telul sa slabesti de miine 7 kg in luna viitoare. sper sa iti mearga, la sport pai nu stiu daca ai rezistenta la sport dar iti recomand pe youtube; Pump it up 1 2 3 4 5 6 / deja e o ora si apoi tae bo cu billy http://www.youtube.com/watch?v=La14c-9TAe8&feature=related si la asta http://www.youtube.com/watch?v=MoeE9VTxvHY si http://www.youtube.com/watch?v=EbUaqSEd4zY uite este deja 2 ore )))) stiu ca va fi mult pentru inceput si te vor durea picioarele si miinile dar daca vreai sa slabesti, trebuie sa muncesti )) cel mai principal sa nu cosideri slabitul ca ceva rau sau negativ, trebuie sa fii mindra de tine ca te-ai decis si ca muncesti si ca vei fi cea mai frumoasa ))))!
poti sami spui inaltimea si kg tale? ca sa-ti spun mai multe... spor la lucru!

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat