| elena_6631 a întrebat:

Http://www.youtube.com/user/addy706?feature=mhum ce parere aveti despre canalul acesta? fac o treaba buna? sau asa si asa?

6 răspunsuri:
| elena_6631 explică:

Multumesc de incurajari :*

| Maria123 a răspuns:

Foarte tare! Parerea mea desigur.happy

| cokocosmy a răspuns:

O treaba ft buna felicitari tine-o tot asa happy

| CM7YRE a răspuns:

Da,da,faci o treaba buna, m-am uitat peste, mie unul imi place canalul happy

| ♥andreyusca11♥ a răspuns:

Interesant dar plz fa si tutoriale de makeup m-am saturat sa vad tuto doar in engleza
te pup
tine-o tot asa!

| fanaddy706 a răspuns:

Addy fa un clip pe youtube in care sa zici de mine dana vatca. daca faci asta te voi ajuta cu orice.canalul tau e super