| minime3 a întrebat:

Https://creamoutlet.ro/......em-a134100

Va place rochia asta? Fetelor, v-ati imbraca cu ea in Viena? Multumesc, astept pareri! P.S: Eu nu ma iau dupa pret daca un articol e dragut.

5 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Stiu ca eu nu sunt fata, cand ai zis de pret am fost curios sa vad ce pret are, ma si gandeam ca este vreo 800 de eurowinking
Ma bucur ca mai exista si oameni care au modestie, intr-o tara si lume in care toti incultii si calicii, pozeaza in oameni foarte bogati!

pentru cine arata ca modelul din imagine, este dragura rochia, cu alte cuvinte in opinia mea haina trebuie sa avantaje omul si mai ales trebuie aleasa in functie de constitutia fiecaruia!

| Violleta2022 a răspuns:

Nu, personal nu-mi plac culorile sterse, foarte deschise si nici rochia din imagine, care mi se pare fara caracter.

| dullcat a răspuns:

La momentul actual, nu, rochia aceasta este mai mult pentru vara.Iti sugerez sa mergi direct in magazine sa vezi rochia, sa atingi materialul, sa o probezi, sa o verifici, fiindca foarte multa marfa de la ei are defecte si nu doresti sa ai surprize acasa.Eu am incetat sa mai cumpar de acolo de multi ani, sunt chiar nesimtiti in privinta costurilor. Daca vrei haine noi mai bine iei din mall, ai marfa la acelasi pret insa nu cu asa multe defecte (chiar si aici trebuie sa fii atenta si sa intorci haina pe toate partile).

| blairelovesmusic a răspuns:

Eu nu as purta-o, nu e pe gustul meu.

| dragodana a răspuns:

Salut!
Stilul asta lalau...nu,nu imi place.
In terorie si din cauza pozelor "Vai ce frumoasa e! Ce bine mi-ar sta!".Dar sincer, e Shein.Mi se pare ca au haine scumpe.
Adica la banii aia poti sa-ti ei din Sinsay si sa le mai si probezi.
Shein=chinezarii.
Sinsay=turcisme.Dar parca o clasa mai sus.