| nyoentox2002 a întrebat:

Https://www.facebook.com/......ftrCjL6Vl/
Unde pot găsi geacă de genul in forma de genul dar sa fie de iarnă?

3 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Ai grija cu asfel de siteuri dubioase care folosesc roboti si google translate in mod gresit...Gasesti cate geci vrei in magazine si iesi mai castigat fiindca poti proba si verifica calitatea.

| nyoentox2002 explică (pentru dullcat):

Gen eu caut gen sa arate ceva de genul gen la model, gen jacheta dar sa fie de Iarnă, eu sunt pretentios la Haine

| dullcat a răspuns (pentru nyoentox2002):

O sa gasesti tu.In locul tau as fi pretentios si la limba romana, fiindca suna tare aiurea atatia, gen'.laughing