| Jimiy a întrebat:

Https://www.youtube.com/watch?v=rJWdfDPZ9Ck

In acest videoclip observ artista doar ce se ridica din pat (probabil din somn mai mult ca sigur) si isi da jos acea "caciula" o numesc eu!
Tipul acesta de "caciula" l-am mai vazut la femeile de culoare in strainatate, in special africani!
Intrebarea mea este, cum se numeste acest tip de "caciula" si ce rolul ei pentru par?!

Răspuns Câştigător
| carevaescu a răspuns:

Găsești pe eMAG dacă cauți căciulă de somn. Rolul ei este să îți păstreze părul oarecum aranjat.

1 răspuns: