| AdynaLove30 a întrebat:

I-am cumparat iubitului meu cadou o bratara ca aceasta http://www.okazii.ro/......a136107097 ce parere aveti? Ma fac de ras? O prietena mi-a spus ca este de fete, dar am vazut la multi baieti.Ce >spuneti

4 răspunsuri:
| мιнαɛℓα36 a răspuns:

E unisex. Insa doar tu ii cunosti cel mai bine gusturile. happy

| PsychologistT a răspuns:

Nu e doar de fete.
Si baietii poarta astfel de bratari.

| gabygabygaby a răspuns:

Hei tu stii ce ii place iubitului tau el o sa aprecieze mai ales faptul ca e un cadou de la TINE, daca te iubeste cu adevarat si da e chiar frumi si eu amvazuzt baieti purtand astfel de bratari la mana conteaza si cu ce ocazie ii faci darul, dar da e draguta

| VD44F a răspuns:

Nu conteaza ce spun prietenele. dar o bratara cu swarovski ee peste 100 de lei, acela este un fake, si o s ai placa pentru ca si vedetele poarte, si barbatii deci.