| Yumitsu a întrebat:

Iar am o problema... Ce haine ar fi mai bine sa aleg pentru o plimbare in parc? http://www.flickr.com/....../lightbox/
Din stanga sau din dreapta? Rochita sau maiou si fusta?

6 răspunsuri:
| Ramonaaaa a răspuns:

Hello, Kittybatting eyelashes!
Depinde si cu cine mergi in parc. Daca ai o intalnire, poti opta pentru rochita care este destul de sexy, dintr-un material vaporos, desi, eu sincer as fi preferat`o mai scurta big grin.
Daca te intalnesti cu prietenele ar fi mult mai ok sa alegi fusta si maioul pentru ca este o tinuta relaxata, degajata, jucausa si colorata, perfecta pentru o iesire cu prietenii.
Incearca sa o accesorizezi corect.

| loricel a răspuns:

Tinuta din stanga mi se pare mai potrivita, e mai vesela.

| porumbitza a răspuns:

Buna.Eu as spune rochita deoarece este mai larga si nu sta stransa de corpul tau ca sa mori de cald. Fusta si maieul mi se par mai,, incomode''. Oricum, doar tu poti alege.Plimbare placuta!

| mrsjacksonhere a răspuns:

Buna! Dupa parerea mea s-ar potrivi mai bine pentru o plimbare in parc un maiou si o fusta!
pa

| Hallie a răspuns:

Buna KittY.Eu as opta pentru rochita, e mai vaporoasa, nu o sa-ti fie cald cu ea; si mi-as prinde parul http://www.intrefete.ro/......82620-foto aprox. la fel, parul sa fie drept nu bulclat. Sper ca te-am ajutat.Sa ai o zi frumoasa, pa pa.

| LeBronJames2013 a răspuns:

Cred ca maioul si fusta sunt bune.