| Kitty1212 a întrebat:

Ideea sta in felul urmator: de vreo cateva zile ma tot uit pe net despre metode de a realiza tehnica balayage si nu prea am priceput. As vrea sa realizez asta acasa pentru ca la salon costa 300 lei ori cu un salariu minim pe economie este cam scump. Deci rog cunoscatoarele sa ma ajute si pe mine, mentionez ca am parul blond mediu. Multumesc si astept castigatorul funditei.

1 răspuns:
| Adda_5312 a răspuns:

Decat sa iti arzi singura parul cu decolorant sau cu orice altceva, ai putea sa economisesti cativa bani si sa arati rezolnabil. daca vrei totusi sa te incumeti sa o faci, poti incerca cu vopseaua de la L'Oreal- ombre si sa incerci sa nu trasezi vopseaua in linie dreapta, ci mai mult in "V".