| Flavius_Stanciu_1996 a întrebat:

Ii adevarat ca daca iti prinzi părul în coada foarte des riști să chelesti?

4 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Nu chelesti dar iti slabesti radacina firului de par daca e foarte stransa coada si parul va cadea mult mai repede.

| rater1994 a răspuns:

Daca folosesti sampon ce iti intareste firul sau chiar la radacina vorbesc nu ar trebui sa ai probleme.

| Djsjuajsjsj a răspuns:

Nu chelesti dar ti se vor desprinde mai multe fire din crestet astfel.Conteaza sa-l lasi liber, ori impletit lejer la spate.

| B-z_Karolincik_2002 a răspuns:

Eu cred ca nu, astadepinde de starea parului