| Slendăriț a întrebat:

Imi dati si mie link-uri sau idei de haine pentru toate anotimpurile? Si multe accesorii pentru haine.

Răspuns Câştigător
| Denisee1 a răspuns:

Uite cateva combinatii:

Primavara:
Poti purta o pereche de blugi skinny cu o camasuta vaporoasa si inflorata cu niste cercelusi discreti, cu parul facut bucle si niste balerini.

Vara:

Se poarta foarte mult culorile neon.Dar mie sincer cel mai mult imi plac rochitele vapoaroase cu o pereche de sandale si un lantisor. De asemenea poti purta fustite sau pantaloni scurti cu camasute/tricouri/maiouri.

Toamna:

O pereche de blugi, cu niste skate shoes, un hanorac, un tricou lejer si o geanta sport.

Iarna:

Se poarta paltoanele.Sau mai poti purta si gecute stramte.Cu blugi skinny si UGG uri.si cu bluzite mulate.

Sper ca te am ajutat.Si stiu ca m scris muuuult. Funda?puppy dog eyes

10 răspunsuri:
| DeXxa a răspuns:

Http://mazzaclothes.blogspot.ro/ uite aici, te pup :*

| AnnaSpiritualRavishment a răspuns:

Ce iti place.nu trebuie sa fie la moda sau sa ne placa noua.nu te cunosc personal, nu am de unde sti

se poarta si 80's si rock-punk
orice

| ginaosar a răspuns:

Eu am luat haine de pe
https://dhaine.cabanova.com/

Sunt foarte bune

| LiliJB a răspuns:

Intra pe google si da clic sus, unde scrie imagini si scrie accesorii si haine.

| Slendăriț explică:

Imi pare rau tuturor dar eu am spus TOATE ANOPIMPURILE si doar un raspuns de aici a fost corect.

| Farcas_Andreea_1989 a răspuns:

Niște pantaloni înflorați n-ar strica
Pentru că am devenit molipsitor de comode, pantofii casual sunt la mare căutare
Cât mai multe genti mari si colorate
Paltoane colorate
Fustițe scurte și vaporoase
Rochițe neon
Brățările metalice
Si multe alte produse pe care le poti gasi aici: http://fashionismyonlydrug.blogspot.ro/......pring.html

Ce culori se poarta?:

CULORI PALIDE SI CARAMEL
PORTOCALIU
ALB
FUCSIA
NEGRU
COMBINATIA ALB-NEGRU
GALBEN
NUDE, CULOAREA PIELII
ROSU
ALBASTRU/TURCOAZ

http://suntfericita.manager.ro/......2-2068.htm