| alabala a întrebat:

Imi doresc foarte mult sa devin model pentru rochii de mireasa.adica sa fac poze pentru catalog si asa. dar sunt cam micuta de statura.1,61 si nu sunt tocmai slaba.52 de kg.credeti ca as avea vreo sansa? de unde sa incep?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce nu? Ca sa pozezi "mireasa", nu trebuie neaparat sa fii o scandura de femeie cu ochii cat farurile unui camion. Fii increzatoare in tine si, ai sa reusesti. Bafta!

8 răspunsuri:
| Black_Cherry a răspuns:

Daca esti frumoasa da. greutatea nu e o problema ca daca vrei poti slabi.

| rebb a răspuns:

Ai greutatea aproape perfecta pentru inaltimea ta.nu vad care e problema...

| Ana-Maria94 a răspuns:

Da, dc nu? si nu esti grasa deloc.la inaltimea ta ar trebui sa ai 51 de kg, 1 kg in plus nici nu se vede. Iar inaltimea nu cred ca este o problema, doar o sa porti tocuri si o sa te inalte, Multa bafta.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Reprofileaza-te.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da vei putea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sigur mama mea se ocupa cu aceasta

| Sanziana88 a răspuns:

Incearca aici: http://www.mireasaanului.ro/ am vazut ca au o gramada de rochii de mireasa.