| anonim_4396 a întrebat:

Imi plac f mult machiajele arabesti, stiti ceva site-uri despre asa ceva eu am cautat dat nu am gasit ceva deosebit.

Răspuns Câştigător
lolita
| lolita a răspuns:

Wwwww.stilfeminin.ro/moda-si-frumusete/Arta-machiajului-Tusul-de-ochi.html w.kudika.ro/comunitate/cleopatra86/poze/show/7/4715
asta am gasit eu mai interesant, si eu ma machiez asa dar nu foarte strident, tu sa nu faci prostia de a te machia chias asa ca o sa dai gres, rezultatul nu va fi cel asteptat.

1 răspuns:
Bula
| Bula a răspuns:

Ai cautat si in limba araba?
Dar la Mossad?