| ladygaga_9914 a întrebat:

Un site unde imi pot calcula greutatea? stiti? am cautat, dar n`am gasit

Răspuns Câştigător
8 răspunsuri:
| madalicious a răspuns:

Cam tarziu vin, si eu, dar mai este unul : www.dietetik.ro in dreapta este calculatorul. :)

| ladygaga_9914 explică:

Greutatea ideala s`o calculez. in functie de inaltime si de varstatongue
niste site`uri?

| suddent a răspuns:

Nu stiu cum iti poti calcula forta de atractie a pamantului, dar daca vrei sa calculezi masa ideala uite aici http://www.florentina.ro/index.php?cat_id=267

| Lol_1641 a răspuns:

Excusme?

| melina_2403 a răspuns:

Http://calorii.slabute.ro/necesar-calorii.html pe langa greutatea ideala iti sugereaza si numarul de calorii pentru a slabi sau a te mentine. :)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Proasto

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Site`ul dat de Drauzy este foarte bun
Si eu am vrut sa-l recomand
Bravo Drauzy