| Amg33 a întrebat:

Îmi poate oferi cineva un site cu niște pantaloni de purtat la nunta, pantaloni care sa se potrivească cu adidasi

9 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

La nunta nu poti merge in adidasi!
Nunat este un eveniment serios care trebuie respectata, acolo mergi in costum si pantofi, nu in adidasi sa le strici oamenilor nunta.
Te incalti in adidasi pe strada, cand faci sport, la piata, dar niciodata la o nunta!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Adidasi la nunta? hmm

| Sophieka a răspuns:

Ce cauti cu adidasi la nunta? Mergi in blugi, adidasi si camasa daca doresti pantaloni care sa se potriveasca la adidasi.

| Sophieka a răspuns (pentru Amg33):

Primele asa zise tinute "smart casual" cu adidasi sau mocasinii sunt porcarii. Asta e.

| elennaionela14 a răspuns:

Reserved.com

| elennaionela14 a răspuns:

Vezi si la takko