| Rosu_Nicu_1973 a întrebat:

Imi poate recomanda cineva un parfum bun de barbat de pe elefant?

6 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Nu stiu daca oi fi avut eu ghinion, dar am luat un parfum Paco Rabanne 1 Million de la ei, am dat 3 milioane si pur si simplu nu persista mai mult de 2 minute. Nu mai vorbesc de faptul ca doar eu il simt daca ma chinui. Mai de incredere mi se par cei de la Aoro.ro. Iti las aici cateva parfumuri, care mie personal imi plac foarte mult:
Paco Rabanne - One Million, Invictus, Black XS
Armani - Acqua di Gio Pour Homme
Christian Dior - Fahrenheit
Diesel - Fuel for Life Homme, Only the Brave, Bad Intense
Calvin Klein - One, In 2U
Davidoff - Champion, Cool Water

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

Http://www.elefant.ro/......8-355.html

Eu pe asta il folosesc, imi place cum miroase si nu isi pierde efectul usor.

Vad ca acum e si la reducere.

| xerxes1 a răspuns:

Un barbat nu-si da cu parfum.
O femeie simte pana si mirosul sapunului cu care s-a spalat barbatul.
Cu siguranta nu apreciaza un barbat parfumat dar tace ca sa nu enerveze prostul.

| Neutrull a răspuns:

Cum adica? Parfum de elefant?

| MentulaMagna a răspuns:

Am auzit ca alea de pe elefant nu sunt originale.

| GargaritzaB a răspuns:

Buna! Eu iti recomand parfum de pe Notino si anume Invictus de la Paco Rabanne. Il poti cumpara de aici: https://kupoane.ro/store/notino/ alaturi de un cod transport gratuit Notino.