| Dadaaa00 a întrebat:

Imi poate spune cineva cateva magazine unde se pot gasi rochii dragute pentru un banchet? De preferinta magazin "real" nu online.

4 răspunsuri:
| ElleAhx a răspuns:

Cele mai dragute rochii de ocazie, la un pret nu foarte mare, sa gasesc la Zara. Dar poti sa cauti si in alte magazine. De ce nu te duci intr-un mall sa vezi ce gasesti? big grin

| LoveeMakeup9 a răspuns:

"La Donna" "Veronesse" "Caramel" si nu mai stiu...

| sorinikfrumy a răspuns:

Daca esti aproape de Bucuresti poti merge la Afi Palace Controceni daca nu la un mall din orasul tau

| Dadaaa00 explică:

Multumesc tutror. M-am dus in Afi Palace si m-am uitat pe la Nissa si Reserved. O sa incerc si la Zara.