| Ødegaard a întrebat:

Imi pot tatua bunatatea in suflet?

8 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Da,face 1,000, 000€

| Zuzu1991 a răspuns:

Dragoste cu d'a sila nu se face
bunatatea e un sentiment, in afara de brainwash nu exista solutii, si brainwash e o chestie contestata

| Adrian5575 a răspuns:

Bun devii doar daca vrei. Faptele tale dovedesc cat de bun esti.

| rapandula a răspuns:

Nu-l baga in seama pe ala de a comentat mai sus. A uitat sa mentioneze ca vei avea un dezavantaj daca ii urmezi sfatul: devi prost, de moda veche, superstitios, fricos de stiinta si tehnologie, conspirationist.

Sfatul meu este sa te duci la psiholog, sa citesti carti de dezvoltare personala/inter-umana si carti psihologice. Fa-ti noi prieteni cu care sa-ti ocupi timpul, fa-ti un job care sa se bazeze pe pasiunile tale, calatoreste, etc.

| CatalinLaurentiu02 a răspuns:

"Tatua" in ghilimele
O poți dacă îl urmezi pe Hristos și El locuiește in tine prin Duhul Lui cel Sfant
Fii binecuvântat ❤️

| Lizuca1234 a răspuns:

E o intrebare frumoasa. dar trebuie sa vina de la un om frumos, cu ganduri curate, care face tot ce face pentru sufletul lui și nu pentru a epata, sau a se posta pe social media.

| unomdeosebit a răspuns:

La ce raspunsuri rautacioase dai pe aici poti sa-ti tatuezi un bocanc pe față

| unomdeosebit a răspuns:

Macar eu nu imi tatuez bocanci pe fata