| Psihiatra a întrebat:

Imi puteti da si mie site`uri cu accesorii rock de cumparat?

Răspuns Câştigător
5 răspunsuri:
| cat a răspuns:

Mie accesoriile astea rock mi se par OK http://www.crownfashion.ro/catalog/colec%c5%a3ia-rock-104926

| Psihiatra explică:

Ana draga, fara suparare, dar mi se pare mie sau esti manelista? laughing

| ana3 a răspuns:

No sa nu te aud. ai pus si tu o intrebare. ce era sa faci? sa nu o mai pui? tu ai pus asa o intrebare incat nu am avut unde sa ma culc. MA ce inseamna asta BA? eu iti voi da un raspuns sau 2, poate 3 sau 1, adica cel mult 2 dar se poate si 3. Ba mai mult chiar pot sa-ti dau si 1. tu nemultumit de raspunsul meu, iti vei lua oastea in spinare si imi vei da un stupid. stii ce fain e in delta la mare? va fi ultima ocazia in acre vei avea sansa sa mergi acolo. romanii este foarte frumos.