| LostHappiness a întrebat:

Imi puteti da va rog site-uri cu accesorii si produse vestimentare punk/rock? Daca ati putea sa imi spuneti daca ati mai comandat, daca sunt de incredere, ar fi minunat. Multumesc! big grin

Răspuns Câştigător
| onetwothree a răspuns:

Http://www.bestial.ro/index.php
Sunt de incredere, eu de aici am comandat multe accesorii. O zi buna :)

1 răspuns:
| cat a răspuns:

Mie imi plac cele de aici http://www.crownfashion.ro/catalog/colec%c5%a3ia-rock-104926
Medalionul de inox si bratara de piele comandate au fost OK.