| Ирина19 a întrebat:

Imi puteti explica va rog cum as putea sa-mi aranjez si eu parul in asa mod http://www.hairstyleswebsite.com/......tyle10.jpg

ma refer la suvitele de linga fata numai, nu tot parul, cu placa se face asta? Daca mai aveti ceva imagini de genu asta(coafuri) aratati-mi plz :)

Ms!

6 răspunsuri:
| Crs a răspuns:

Sunt doar niste bucle foarte lejere care le poti face cu placa sau chiar cu peria. sau cu unondulator mai gros. sa fie buclele mai mari

| Lala20 a răspuns:

Cu fierul (ondulatorul) iti faci suvitele din fata! Apoi le aranjezi si le fixezi. E usor! Spor la coafat! Funda?

| JHFAK a răspuns:

Pana la jumatatea parului indrepti (cu placa) si tot cu placa ondulezi cat mai degajat, la varfuri. E putin mai complicat sa ondulezi cu placa, dar uite aici un tutorial. Mult mai bine ar fi daca ai avea un ondulator mai mare. http://www.youtube.com/watch?v=gHD9538Y_rY
Sper ca ti-am fost de folos.

| Ирина19 explică:

Aham, f fain, dar cum mil fac?big grin

| ƦαℓυҜα a răspuns:

Http://www.google.ro/......tp?/imgres 2855&itbs=1&iact=rc&dur=186&oei=blooTfn-PIql8QOB18GEBw&esq=4&page=4&ndsp=40&ved=1t:429, r:29, s:121&tx=106&ty=39&biw=1280&bih=933asta iti place?:S:D

| gatito a răspuns:

Http://www.google.ro/......tp?/imgres 2855&itbs=1&iact=rc&dur=186&oei=blooTfn-PIql8QOB18GEBw&esq=4&page=4&ndsp=40&ved=1t:429, r:29, s:121&tx=106&ty=39&biw=1280&bih=933asta