| Miha a întrebat:

Imi puteti recomanda o crema anticelultica, sau vreun leac babesc pentru celulita care are efect?

4 răspunsuri:
| BubuLina999 a răspuns:

Foloseste ma zat de cafea amestecat cu galbenus de ou, putina miere daca ai(nu e obligatoriu) si putin ulei de masline(daca ai si de asta). iti faci masaj cu pasta care se face si aplici in zona cu celulita( faci un masaj mai apasat asa, cat timp doresti) apoi te speli:*. si daca mai vrei sa scapi de celulita las-o mai moale cu alimentatia prosta si incearca si sport.

o sa faca minuni pentru tine:*

te pup si sper sa ti dea rezultatebig grin

Răspuns utilizator avertizat
| Bondarel99 a răspuns:

Intr-o vreme auzisem de Supliform...erau multe fete innebunite de efectul acestei creme, cred ca o fi buna de ceva.

| kx123 a răspuns:

Poti incerca gelul Cellulight de la farmacie nu e chiar scump. Mie datorita acelui gel mi-a trecut celulita.