| Utilizatoare123 a întrebat:

Imi puteti recomanda o crema de corp care sa miroasa foarte bine, puternic? Preferabil a vanilie! Multumesc!

Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
| SuNaM a răspuns:

Doctor Oetker, praf de budinca de vanilie. Amesteci budinca cu lapte pe foc și te dai cu crema făcută. O sa mirosi numai a vanilie.

| 1Alina01 a răspuns:

Este o crema la avon(pret accesibil), marca encanto. persista foarte bine pe piele și miros foarte bine, eu personal am varianta pe gold, roz, albastru.
Bineînțeles că sunt și loțiunile de firmă care persistenta și miros bine.