| melinda_5187 a întrebat:

Imi puteti recomanda vreun site unde sa gasesc sfaturi pentru viitoarele mirese? Adica referitor la coafuri si machiaj. As vrea sa le fac singura si mi-ar prinde bine niste idei...

Răspuns Câştigător
Anna
| Anna a răspuns:

Coafuri de mirese-http://www.grace.ro/......reasa.html
Rochii de mireasa-http://www.miresele.ro/collection_386.html
Aici gasesti cele mai tari rochii de mireasa, cele mai in voga coafuri de mireasa, bijuterii, invitatii, cadouri, buchete de nunta.-http://www.karena.ro/galerie_poze/rochii_mireasa

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pei in primul rand, felicitari happy
Sfatul meu este ca in ziua cea mare sa nu iti faci schimbari drastice de look, fii naturala, asa cum esti tu. Daca de obicei nu iti prinzi parul nu o face nici in ziua nuntii, nu te machia foarte strident. Nu zic sa nu te faci frumoasa happy dar doar nu vrei sa nu te recunosti in poze.
Sincer mai degraba ti-as recomanda sa apelezi la un specialist. O sa fii foarte stresata si nu vrei sa aduci alt stres in ziua aceea prin a gresi coafura sau sa risti sa se lase parul pe parcurul zilei.
Coafura si machiajul trebuie sa fie in ton cu rochia (clasica, colorata, de epoca), cu vremea de afara (umeda, uscata etc pentru ca trebuie sa fie rezistente si trebuie sa iei in considerare mai multi factori).
Daca ai niste tocuri inalte te sfatuiesc sa iti mai iei o pereche de pantofi/sandale mai comode pentru ca dupa cum imi imaginezi incaltamintea e noua si stim toate ce implica asta happy
Cam atat mi-a trecut prin minte. happy
Iti urez distractie placuta, nunta frumoasa si Casa de piatra!