| Catacombe a întrebat:

Imi puteti spune care sunt produsele voastre avon preferate?
Rimelul preferat, rujul, gloss-ul, parfumul etc.
Multumesc happy

4 răspunsuri:
| lau90 a răspuns:

Ruj Perfect Kiss - e cremos, se intinde bine dar la rezistenta e cam slab.
Ruj Extra Lasting - la fel, e cremos dar asta in schimb rezista pe buze chiar daca mananci, bei. Eu am in ambalaj vechi, nu stiu daca odata cu ambalajul au schimbat si formula. Sper sa nu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parfumuri
1.Passion dance
2.Little black dress
3.Incadeseecence
4.Pur blanca

| Bibib a răspuns:

Flirt alert de la color trend;
adorable de la color trend;
pur blanca

| BiuL a răspuns:

Rimel Maybelline Volum Express SMokey Eyes, ruj si glos nu am, parfum folosesc acum Lady Million Paco Rabbane, Crema de fata Garnier Moisture Match, corector stick Farmasi