| Scliparici a întrebat:

As dori sa imi spuneti produsele voastre preferate de la avon si de ce va plac +poza la fiecare

Răspuns Câştigător
| didicriss a răspuns:

Nu as mai comanda de la avon in locul tau...eu eram inebunita si acum mi s-a taiat...majoritatea st tepe.bijuterii care se inegresc machiaje proaste care nu se intind bine pe fata creme care nu intra in piele si lista continua

| didicriss a răspuns (pentru didicriss):

Fundita te rog mumoshappy

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Calitatea vine din hipermarket cum ar fi produsele str8 si playboy + denim, si alea de femei sunt extraordinare din cate am auzit.

| pwp a răspuns:

Nu cred ca-mi mai iau ceva..am facut luna asta o comanda de 50 de lei si sunt dezamagita.Mi-am luat un fond de ten la 30 care curge de pe fata...si 2 oje la 20 lei(15 lei una+una la 5 lei cica) care se decojeste de pe unghii...

| BombonicaXD a răspuns:

Avon e dupa parerea mea o firma foarte proasta.Am comandat acum 3 luni un ruj intr-o culoare roz-piersica si, dupa ce ca nici nu era culoarea corecta, era un rosu-inchis, ma trezisem la un momentdat cu buzele uscate si iritate din cauza lui.Mai am o prietena care a cumparat un fod de ten si curgea ca toate visele de pe fata.Mie una nu imi plac deloc si nu ti le recomand.

| zinalk a răspuns:

Nu te lua dupa ele, Avon is the Best Fever happy