| N. a întrebat:

Îmi puteţi spune cum pot să fac :

http://www.youtube.com/watch?v=_k-EAkFdaZo&feature=relat ed

Mulţumesc :)

2 răspunsuri:
| alextc a răspuns:

Esti fata? pentru ca nu cred... laughing ar trebui sa stii asta, ok, sunt baiat si iti spun eu: iei o unghie falsa, o lipesti cu o ciunga de un varf de creion, pui intr-un pahar de apa picaturi de oja de mai multe culori (aici avem 2) si dupa ce ai terminat modelul infigi unghia in oja si oja fiing mai usoara decat apa (presupun) ramane la suprafata si se lipeste de unghie, o lasi in jos fara sa atingi fundul si cureti restul de oja ramasa in paharel, apoi ridici si usuci tongue
OK... Nu sunt nici gay nici fata, dar acelasi proces de vopsire se foloseste si in industria auto.

| iuliana_1629 a răspuns:

Dai pe google si scrii cum pot sa-mi fac ce vrei tu sa-ti faci si tit arata te-am ajutat destul?