| princesshope a întrebat:

Imi puteti spune cum sa ma imbrac in excursie.Am 10 ani.imi ziceti?

Răspuns Câştigător
| Gabryela5799 a răspuns:

Avand in vedere ca e o excursie de vara va trebui sa te imbraci cat mai subtire: un tricou, eventual o bluza (in caz de o vreme nefavorabila), niste pantaloni trei-sferturi sau o fustita (cum iti place) si niste sandalute sau adidasi.Parerea mea...

10 răspunsuri:
| →βσσblėėŝ←׃╳ a răspuns:

In ceva in care sa te simti tu bine

http://www.polyvore.com/cgi/app

| ☺ Smile ☻ a răspuns:

Intr`un trening subtire.in care sa te simti confortabil

| BeYoU a răspuns:

Alegeti haine cat mai confortabile cu putinta in care sa te simti uh bine happy ca de asta se numeste excursie :*

| princesshope explică:

Mersi mult

| Ralucarrie a răspuns:

Depinde unde mergi, dar opteaza pentru haine lejere ca pantaloni scurti si un tricou sau un trening...(ai grija, eu in ultima mea excursie in autobuz o colega a varsat din greseala sticla de apa pe mine), distractie placuta si sa nu patesti ca minebig grin

Răspuns utilizator avertizat
| Iulia_5025 a răspuns:

Ia-ti haine lejere:trening, tricou, maieu, pantaloni scurti sau 3 sfert. In fine, haine in care te simti bine. happy

| joker_1488 a răspuns:

Nu, nu iti spun, dar sunt curioasa unde este excursia aia?