| bibi99p3ty a întrebat:

As vrea sa ma fac modeling dar am 11 ani.imi puteti spune voi daca e bine sau nu? nu as vrea sa-mi stric viata.

4 răspunsuri:
| BudăSpiritOfVengence a răspuns:

Poti sa te apuci

| diana a răspuns:

E bine. Dar ca si model trebuie sa indeplinesti anumite conditii:sa fi foarte slaba, sa ai peste 1. 70(din cate am auzit).
Bafta:-*
http://www.eva.ro/......-2620.html

| Nirvana a răspuns:

Sa-ti strici viata? Este minunat sa faci modeling. Daca arati bine de ce nu? Poti avea multe oportunitati. Mult succes!

| Xtina_8376 a răspuns:

Sa te faci modeling? eu zic intai sa mai inveti sa vorbesti si dup'aia sa te gandesti la modeling laughing